About us

Hello Flowers Trójmiasto – kwiaty w pudełkach

Jesteśmy rodzinną firmą, która jako pierwsza wprowadziła realizację zamówień na kwiaty w pudełkach na terenie województwa pomorskiego. Już od blisko 6 lat z powodzeniem dostarczamy kwiaty w formie przesyłki/poczty kwiatowej na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz najbliższych okolic sprawiając przy tym radość osobom obdarowanym.

Kwiaciarnia Gdynia Sopot Gdańsk – zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

Nasze doświadczenie w pracy z kwiatami zdobywaliśmy w Holandii. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców zagranicznych oraz krajowych, dzięki którym używamy wyselekcjonowanych róż oraz kwiatów. Następnie dostarczamy je przy użyciu własnej floty samochodów. Kwiaty układamy także w ręcznie wykonane kartonowe oraz drewniane opakowania typu flower box. Nie jesteśmy pośrednikiem, dlatego składając zamówienie u nas, realizujemy je osobiście.

Kwiatowe boxy – marki premium – z pasji do elegancji subtelnego piękna

Naszą działalność stworzyliśmy z myślą o klientach ceniących wysoką jakość i piękno w oryginalnej formie. Kwiaty w pudełkach to idealny pomysł, zarówno by sprawić prezent bliskiej osobie, jak również elegancka dekoracja nadająca charakter każdemu wnętrzu. Flower box to również wygodna forma transportu kwiatów, gdyż kwiaty nie potrzebują wazonu oraz wody. W swojej ofercie posiadamy także klasyczne bukiety kwiatowe z róż, bukiety z tulipanów oraz kwiatów mieszanych.

Personalizowane boxy kwiatowe – dla Ciebie, dla bliskiej Twojemu sercu osobie

Dodatkowym atutem naszej działalności jest możliwość personalizacji pudełek, co pozwala na wykorzystanie ich podczas eventów, przyjęć okolicznościowych bądź w formie przesyłki z logo firmy. Zamówienia dostarczamy na wybrany wcześniej przedział godzinowy oraz datę.

Usługa dostawy na terenie Trójmiasta i najbliższych okolic jest darmowa.

KWIATOMAT 24/7 – piękny bukiet kwiatów na wyciągnięcie ręki!

Jako pierwsi w regionie postawiliśmy KWIATOMAT w formie kwiaciarni całodobowej.do sprzedaży świeżych kwiatów w pudełkach oraz kompozycji kwiatowych. W łatwy oraz przyjemny sposób oferujemy klientom zakup kwiatów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Płatność dokonywana jest przy pomocy karty, telefonu bądź opcji BLIK, a cały zakup trwa mniej niż 40 sekund.

Masz więcej pytań? Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz postawić swój kwiatomat? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do składania zamówień oraz kontaktu.