O nas2018-09-17T18:16:46+00:00

O nas

Hello Flowers 3City

Jesteśmy firmą, która jako pierwsza wprowadziła realizację zamówień na kwiaty w pudełkach na terenie województwa pomorskiego. Od blisko 2,5 roku z powodzeniem dostarczamy kwiaty na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz najbliższych okolic. Nasze doświadczenie w pracy z kwiatami zdobywaliśmy w Holandii. Korzystamy tylko z wyselekcjonowanych róż, które dostarczamy w ręcznie wykonanych opakowaniach.

Naszą działalność stworzyliśmy z myślą o klientach ceniących kwiaty i piękno w oryginalnej formie. Flower box to idealny pomysł, zarówno by sprawić prezent bliskiej osobie, jak również elegancka dekoracja nadająca charakter każdemu wnętrzu.

Nasze kwiaty w pudełkach dostarczamy pod wskazany adres na terenie Trójmiasta oraz okolic na wybraną wcześniej godzinę oraz datę. Usługa dostarczenia świeżych kwiatów na terenie Trójmiasta jest darmowa.

Dodatkowym atutem naszej działalności jest możliwość personalizacji pudełek, co pozwala na wykorzystanie ich podczas spotkań, eventów lub przyjęć okolicznościowych.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do składania zamówień oraz współpracy.