O nas

Hello Flowers

Jesteśmy rodzinną firmą, która jako pierwsza wprowadziła realizację zamówień na kwiaty w pudełkach na terenie województwa pomorskiego. Już od ponad 4 lat z powodzeniem dostarczamy kwiaty w formie przesyłki na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz najbliższych okolic sprawiając przy tym radość osobom obdarowanym.

Nasze doświadczenie w pracy z kwiatami zdobywaliśmy w Holandii. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców zagranicznych oraz krajowych, dzięki którym używamy wyselekcjonowanych róż oraz kwiatów. Następnie dostarczamy je przy użyciu własnej floty w ręcznie wykonanych kartonowych oraz drewnianych opakowaniach typu flower box.

Naszą działalność stworzyliśmy z myślą o klientach ceniących wysoką jakość i piękno w oryginalnej formie. Kwiaty w pudełkach to idealny pomysł, zarówno by sprawić prezent bliskiej osobie, jak również elegancka dekoracja nadająca charakter każdemu wnętrzu. W swojej ofercie posiadamy także klasyczne bukiety kwiatowe z róż i kwiatów mieszanych.

Zamówienia dostarczamy na wybrany wcześniej przedział godzinowy oraz datę. Usługa dostawy na terenie Trójmiasta i najbliższych okolic jest darmowa.

Dodatkowym atutem naszej działalności jest możliwość personalizacji pudełek, co pozwala na wykorzystanie ich podczas eventów, przyjęć okolicznościowych bądź w formie przesyłki firmowej z logo firmy..

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do składania zamówień oraz współpracy.