O nas

Hello Flowers Trójmiasto – kwiaty w pudełkach

Jesteśmy rodzinną firmą, która jako pierwsza wprowadziła realizację zamówień na kwiaty w pudełkach na terenie województwa pomorskiego. Już od blisko 5 lat z powodzeniem dostarczamy kwiaty w formie przesyłki/poczty kwiatowej na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz najbliższych okolic sprawiając przy tym radość osobom obdarowanym.

Nasze doświadczenie w pracy z kwiatami zdobywaliśmy w Holandii. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców zagranicznych oraz krajowych, dzięki którym używamy wyselekcjonowanych róż oraz kwiatów. Następnie dostarczamy je przy użyciu własnej floty w ręcznie wykonanych kartonowych oraz drewnianych opakowaniach typu flower box. Nie jesteśmy pośrednikiem, dlatego składając zamówienie u nas, realizujemy je osobiście.

Naszą działalność stworzyliśmy z myślą o klientach ceniących wysoką jakość i piękno w oryginalnej formie. Kwiaty w pudełkach to idealny pomysł, zarówno by sprawić prezent bliskiej osobie, jak również elegancka dekoracja nadająca charakter każdemu wnętrzu. Flower box to również wygodna forma transportu kwiatów, gdyż kwiaty nie potrzebują wazonu oraz wody. W swojej ofercie posiadamy także klasyczne bukiety kwiatowe z róż i kwiatów mieszanych.

Zamówienia dostarczamy na wybrany wcześniej przedział godzinowy oraz datę. Usługa dostawy na terenie Trójmiasta i najbliższych okolic jest darmowa.

Dodatkowym atutem naszej działalności jest możliwość personalizacji pudełek, co pozwala na wykorzystanie ich podczas eventów, przyjęć okolicznościowych bądź w formie przesyłki z logo firmy.

KWIATOMAT 24/7 

Jako pierwsi w regionie postawiliśmy KWIATOMAT do sprzedaży naszych kwiatów pudełkach oraz kompozycji kwiatowych w formie kwiaciarni całodobowej. W łatwy oraz przyjemny sposób oferujemy klientom zakup kwiatów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Płatność dokonywana jest przy pomocy karty, telefonu bądź opcji BLIK, a cały zakup trwa mniej niż 40 sekund.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do składania zamówień oraz współpracy.