FAQ – najczęściej zadawane pytania

Kwiaty w pudełkach dostarczamy na terenie Trójmiasta oraz najbliższych okolic.

Jeżeli chcesz zamówić nasze kwiaty z dostawą na terenie województwa pomorskiego, skontaktuj się z nami w celu wyceny kosztów transportu.

Pamiętaj! Nie wysyłamy ŚWIEŻYCH kwiatów za pomocą firm kurierskich typu DPD, DHL itp. 

Stawiamy na jakość usług oraz doskonały wygląd kompozycji, dlatego kwiaty dostarczamy za pomocą własnego kierowcy.

Nasze doświadczenie w pracy z kwiatami zdobywaliśmy w Holandii. Dzięki temu korzystamy tylko z wysokiej jakości produktów obecnych na rynku kwiatowym. Współpracujemy z krajowymi producentami kwiatów, dzięki czemu nie korzystamy z pośredników. Przy każdym zamówieniu dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić klienta, oferując produkt zgodny z zamówieniem oraz oczekiwaniami.

Przed złożeniem zamówienia należy wybrać produkt, który Państwa interesuje. Nasza pełna oferta znajduje się w zakładce “PRODUKTY”.
Dla Państwa wygody zamówienie może zostać złożone poprzez sklep internetowy, telefonicznie, mailowo lub poprzez nasze profile w mediach społecznościowych – Facebook lub Instagram.
O statusie zamówienia informujemy drogą mailową.

Staramy się, aby każde zrealizowane zamówienie było jak najbardziej zbliżone do tego, które przedstawione jest na zdjęciu. Należy jednak pamiętać, iż korzystamy z żywych kwiatów, a ich odcień może się nieco różnic od tych przedstawionych na zdjęciach (dotyczy to w szczególności koloru różowego) Wynika to z dostępności kwiatów w danym dniu zakupowym.

Nasze kwiaty dostarczamy prosto pod wskazany adres na terenie Trójmiasta oraz najbliższych okolic. Dostawa realizowana jest przez naszego kierowcę, co daje gwarancję dostarczenia zamówienia w stanie nienaruszonym.
Podczas składania zamówienia należy wybrać datę doręczenia oraz przedział godzinowy, a następnie w ostatnim kroku wpisać adres odbiorcy. Jeżeli to możliwe prosimy także o podanie numeru telefonu osoby obdarowanej – ułatwi to kurierowi dostawę w przypadku gdy nikogo nie zastanie na miejscu.
Po uprzednim umówieniu, istnieje również możliwość odbioru kwiatów z ustalonego wcześniej miejsca. W tym celu prosimy o kontakt przed lub po złożeniu zamówienia.

Płatności za zamówienia przyjmujemy poprzez sytem płatności Przelewy24, przelewem tradycyjnym na konto bankowe oraz za pobraniem. Przy składaniu zamówienia należy wybrać preferowaną formę płatności.
Jeżeli zamówienie mamy dostarczyć w dniu jego zamówienia, prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na nasz adres e-mail. Ułatwi nam to weryfikację płatności, a Państwo otrzymacie gwarancję dostawy kwiatów w pudełku.

Do każdego zamówienia możemy dołączyć liścik z wiadomością. Treść należy wpisać w kolumnie przy wyborze daty oraz przedziału godzinowego zamówienia.

Staramy się, aby nasze kwiaty w pudełku były bezobsługowe. Wewnątrz pudełka jest wystarczająca ilość wody i specjalna odżywka, która wydłuża żywotność kwiatów. Należy jednak pamiętać, że kwiaty nie powinny stać w ciepłym miejscu oraz blisko świeżych owoców. Zaleca się również obserwować kwiaty i co kilka dni odrywać odstające listki, bądź te które pożółkną.

Zamówienia realizujemy z 1-dniowym wyprzedzeniem. Klient ma możliwość złożenia zamówienia do końca bieżącego dnia z gwarancją realizacji na dzień następny.

Ciągle rozwijamy naszą działalność i jednocześnie staramy się, aby zamówienie było gotowe nawet na ten sam dzień w którym zostało ono złożone (w miarę dostępności wolnych przedziałów godzinowych). W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny – postaramy się dostarczyć kwiaty w pilnej i nagłej sytuacji 🙂

W razie pytań dotyczących dostaw (potwierdzenie terminu, szczególne i nietypowe zamówienia ) prosimy o kontakt.

Z naszej strony dajemy gwarancję dostawy na następny dzień od dnia złożenia zamówienia.

Masz swój własny pomysł na kompozycję?

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa kompozycję kwiatową w pudełku również z innych dostępnym w danym sezonie kwiatów. Celem ustalenia szczegółów realizacji zamówienia niestandardowego zapraszamy do kontaktu.

Personalizacja pudełek.

Jako nieliczni oferujemy Państwu również możliwość personalizacji naszych pudełek.
Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć swoje indywidualne pudełko z wybranym napisem. W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.