Regulamin

INFORMACJE OGÓLNE

 1. Niniejszy regulamin, zwany dalej ”Regulaminem”, określa zasady korzystania ze sklepu internetowego znajdującego się pod adresem URL https://www.helloflowers.pl zwanego dalej „Sklepem”.
 2. Każda osoba przed przystąpieniem do użytkowania sklepu powinna zapoznać się z jego Regulaminem.
 3. Dokonywanie zakupów w Sklepie wymaga od Klienta posiadania aktywnego i sprawnego konta poczty elektronicznej e-mail.
 4. Produkty prezentowane na stronie są wyrażone w cenach brutto.
 5. Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę internetową www.helloflowers.pl, wiadomość e-mail kontakt@helloflowers.pl oraz telefonicznie + 48 728-447-447
 6. W przypadku wystąpienia problemów w trakcie procesu składania zamówienia prosimy o ich zgłaszanie poprzez wiadomość e-mail kontakt@helloflowers.pl lub telefonicznie + 48 728-447-447

PRODUKTY

 1. Za pośrednictwem Sklepu prowadzona jest sprzedaż ozdobnie zapakowanych kwiatów ciętych, kompozycji kwiatowych oraz dekoracji.
 2. Hello Flowers gwarantuje świeżość kwiatów w pudełkach oraz kompozycji kwiatowych ciętych przez 3 dni od momentu doręczenia do odbiorcy.
 3. Niektóre kwiaty mogą posiadać kolce przy łodygach oraz wywoływać alergie u osób uczulonych.
 4. Odcień oraz odmiana kwiatów może nieznacznie odbiegać od tych prezentowanych na zdjęciach ze względu na dostępność w danym dniu zakupowym.
 5. Produkty mogą być w danym momencie niedostępne, pomimo, że na stronie istnieje możliwość ich zakupu. W takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do ich zastąpienia produktem jak najbardziej podobnym po uprzednim poinformowaniu o tym przypadku Klienta.
 6. W przypadku, braku możliwości zrealizowania zamówienia, Klient zostanie poinformowany o tym fakcie, a zapłata zostanie zwrócona na podany numer rachunku bankowego, nie później niż w przeciągu 7 dni od daty zgłoszenia.

ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚCI

 1. Klient składa zamówienie poprzez sklep internetowy www.helloflowers.pl. Przy składaniu zamówienia wymaga się podania swoich danych osobowych, numeru kontaktowego, a także jeżeli dostawa ma być na inne dane, adresu oraz danych osobowych osoby odbierającej przesyłkę.
 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
 3. Składając zamówienie poprzez stronę internetową należy wybrać sposób płatności tj. przelew tradycyjny (środki pieniężne należy przelać na numer konta wskazany w procesie składania zamówienia, podając w tytule numer zamówienia), poprzez płatności elektroniczne Przelewy24 oraz za Pobraniem.
 4. Realizacja zamówienia może zostać dokonana dopiero po zaksięgowaniu płatności na koncie lub po wcześniejszym przesłaniu potwierdzenia przelewu.
 5. Z zamówienia można zrezygnować do 30 minut od jego złożenia kontaktując się telefonicznie, bądź wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@helloflowers.pl
 6. Sprzedający zastrzega sobie prawo do aktualizacji cen Produktów w Sklepie.

DOSTAWA

 1. Dostawa zamówień realizowana jest za pośrednictwem własnego Kuriera na terenie Trójmiasta oraz najbliższych okolic. Wyjątek stanowią dekoracje, sztuczne kwiaty oraz wieczne róże, które wysyłane są na terenie Polski za pośrednictwem kuriera DPD za dodatkową opłatą w wysokości 15 zł.
 2. Dostawa pod wskazany adres na terenie Trójmiasta oraz okolic (okolice Trójmiasta tj. – Banino, Bojano, Chwaszczyno, gm. Kosakowo, Reda, Rumia) jest darmowa. Dostawa do Gościcina, Kąpina, Pruszcza Gdańskiego, Pszczółek, Rotmanki, Straszyna, Wejherowa, Żukowa wynosi 15 zł. Dostawę do pozostałych miejsc w województwie pomorskim należy uzgodnić telefonicznie przed złożeniem zamówienia.
 3. Podczas składania zamówienia należy wybrać dostępną datę doręczenia, a także przedział godzinowy w którym kurier ma dostarczyć przesyłkę.
 4. Kurier dostarczając przesyłkę pod wskazany adres, w momencie niezastania osoby wskazanej na zamówieniu może zostawić ją innej osobie przebywającej aktualnie w miejscu doręczenia.
 5. Dostawy odbywają się 7 dni w tygodniu.
 6. W ramach dostawy zapewniamy dwa doręczenia w ciągu dnia (w przeciągu 30 minut), wymagane jest zatem wybranie przedziału dostawy, w którym pod wskazanym adresem kurier zastanie odbiorcę.
 7. Kurier nie ma obowiązku kontaktu z odbiorcą przed dostawą zamówienia.

ZWROTY I REKLAMACJE

 1. Sprzedający odpowiada wobec Klienta za niezgodność towaru z umową sprzedaży, w szczególności w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym.
 2. Odstąpienie od umowy na zasadach przewidzianych w Kodeksie Cywilnym, możliwe jest wyłącznie w przypadku sztucznych kwiatów oraz dekoracji. W przypadku świeżych róż żywych nie jest to możliwe, gdyż produkty te mogą szybko ulec zepsuciu lub posiadają krótki termin przydatności i są realizowane pod konkretne zamówienie, co oznacza, że nie da się ich ponownie wykorzystać w przypadku zwrotu.
 3. W celu udokumentowania niezgodności towaru z umową, należy niezwłocznie po odebraniu przesyłki przesłać na adres e-mail zdjęcie produktu i ewentualnych uszkodzeń. W przeciwnym wypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.
 4. Reklamacja zostanie rozpatrzona w przeciągu 3 dni roboczych od dnia zgłoszenia.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług zakupu świeżych kwiatów poprzez Sklep.
 2. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktualnie obowiązującymi aktami prawnymi.
 3. Szanujemy prawo do prywatności i dbamy o bezpieczeństwo danych. W tym celu używany jest m.in. bezpieczny protokół szyfrowania komunikacji (SSL)
 4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
  b) poprzez gromadzenie plików “cookies”
 6. Dane osobowe podawane w formularzu są traktowane jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych.
 7. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 8. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
 9. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 10. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła.
 11. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 12. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez
  www.helloflowers.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz
  regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
  W razie wątpliwości odnośnie któregokolwiek z zapisów powyższej polityki prywatności jesteśmy do
  dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.